CompanyRootCatId=1215;

  På Seiersborg videregående
  skole har vi et positivt og
  helhetlig syn på elevene.
  Vårt mål er å skape et trygt
  og inkluderende miljø hvor
  læring og vekst muliggjøres.

 

Seiersborg videregående skole har sin egen side på facebook. Gå inn og følg med på hva som skjer!

 

Våre ansatte

Her finner du en oversikt over våre ansatte.

Harald Becken

Rektor

Mobil: 951 02219
Send e-post »

Harald Becken

Harald Becken

Avdeling:  Rektor
Mobil:  951 02219
E-post:  harald.becken@seiersborg.vgs.no

Espen Lofstad Andersen

Assisterende rektor

Mobil: 970 17 149
Send e-post »

Espen Lofstad Andersen

Espen Lofstad Andersen

Avdeling:  Assisterende rektor
Mobil:  970 17 149
E-post:  espen.andersen@seiersborg.vgs.no

Øystein M. Andersen

Leder for elevtjenesten

Mobil: 416 70 303
Send e-post »

Øystein M. Andersen

Øystein M. Andersen

Avdeling:  Leder for elevtjenesten
Mobil:  416 70 303
E-post:  oystein.andersen@seiersborg.vgs.no

Siv Nesvik

Inspektør/faglærer fellesfag

Tlf.: 69 354700
Send e-post »

Siv Nesvik

Siv Nesvik

Avdeling:  Inspektør/faglærer fellesfag
Telefon:  69 354700
E-post:  siv.nesvik@seiersborg.vgs.no

Mari Grundvig

Rådgiver programområdene vg1 helse og oppvekst og Teknikk og industriell produksjon

Mobil: 951 78 701
Send e-post »

Mari Grundvig

Mari Grundvig

Avdeling:  Rådgiver programområdene vg1 helse og oppvekst og Teknikk og industriell produksjon
Mobil:  951 78 701
E-post:  mari.grundvig@seiersborg.vgs.no

Siv Karstensen

Rådgiver vg2 Helse og oppvekst og service og samferdsel, programfaglærer service og samferdsel

Tlf.: kontor 975 40744
Mobil: 948 15161
Send e-post »

Siv Karstensen

Siv Karstensen

Avdeling:  Rådgiver vg2 Helse og oppvekst og service og samferdsel, programfaglærer service og samferdsel
Telefon:  kontor 975 40744
Mobil:  948 15161
E-post:  siv.karstensen@seiersborg.vgs.no

Siri K. Jørgensen

kontor

Tlf.: 69 354700
Mobil: kontor 948 48656
Send e-post »

Siri K. Jørgensen

Siri K. Jørgensen

Avdeling:  kontor
Telefon:  69 354700
Mobil:  kontor 948 48656
E-post:  siri.jorgensen@seiersborg.vgs.no

Kristian Risan

Teamkoordinator service og samferdsel

Tlf.: kontor 975 40744
Mobil: team 477 15919
Send e-post »

Kristian Risan

Kristian Risan

Avdeling:  Teamkoordinator service og samferdsel
Telefon:  kontor 975 40744
Mobil:  team 477 15919
E-post:  kristian.risan@seiersborg.vgs.no

Lill Jeaneth Roos

Miljøarbeider helse og oppvekst

Mobil: team 902 58371
Send e-post »

Lill Jeaneth Roos

Lill Jeaneth Roos

Avdeling:  Miljøarbeider helse og oppvekst
Mobil:  team 902 58371
E-post:  lill.roos@seiersborg.vgs.no

Gunn Marie Lebesby

Programfaglærer helse og oppvekst

Tlf.: kontor 902 58371
Send e-post »

Gunn Marie Lebesby

Gunn Marie Lebesby

Avdeling:  Programfaglærer helse og oppvekst
Telefon:  kontor 902 58371
E-post:  gunn.lebesby@seiersborg.vgs.no

Kristine Eilertsen

Miljøarbeider service og samferdsel

Tlf.: kontor: 975 40744
Mobil: team: 477 15919
Send e-post »

Kristine Eilertsen

Kristine Eilertsen

Avdeling:  Miljøarbeider service og samferdsel
Telefon:  kontor: 975 40744
Mobil:  team: 477 15919
E-post:  kristine.eilertsen@seiersborg.vgs.no

Lilly Berg

Miljøarbeider helse og oppvekst

Tlf.: kontor 948 40903
Mobil: team 902 57852
Send e-post »

Lilly Berg

Lilly Berg

Avdeling:  Miljøarbeider helse og oppvekst
Telefon:  kontor 948 40903
Mobil:  team 902 57852
E-post:  lilly.berg@seiersborg.vgs.no

Liv Kjærnes

Miljøarbeider helse og oppvekst

Tlf.: kontor 948 40903
Mobil: 902 57852
Send e-post »

Liv Kjærnes

Liv Kjærnes

Avdeling:  Miljøarbeider helse og oppvekst
Telefon:  kontor 948 40903
Mobil:  902 57852
E-post:  liv.kjernes@seiersborg.vgs.no

Mikael Kristiansen

Miljøarbeider teknikk og industriell produksjon

Tlf.: kontor 975 58806 - verk. 975 40766
Send e-post »

Mikael Kristiansen

Mikael Kristiansen

Avdeling:  Miljøarbeider teknikk og industriell produksjon
Telefon:  kontor 975 58806 - verk. 975 40766
E-post:  mikael.kristiansen@seiersborg.vgs.no

Marit Hofstad

Programfaglærer helse og oppvekst

Tlf.: kontor 948 40903
Mobil: team 902 57852
Send e-post »

Marit Hofstad

Marit Hofstad

Avdeling:  Programfaglærer helse og oppvekst
Telefon:  kontor 948 40903
Mobil:  team 902 57852
E-post:  marit.hofstad@seiersborg.vgs.no

Nann Karin Solvang

Programfaglærer helse og oppvekst

Mobil: 902 58 371
Send e-post »

Nann Karin Solvang

Nann Karin Solvang

Avdeling:  Programfaglærer helse og oppvekst
Mobil:  902 58 371
E-post:  nann.karin.solvang@seiersborg.vgs.no

Richard Oberste

Programfaglærer Teknikk og industriell produksjon

Tlf.: kontor 975 58806 - verk. 975 40766
Send e-post »

Richard Oberste

Richard Oberste

Avdeling:  Programfaglærer Teknikk og industriell produksjon
Telefon:  kontor 975 58806 - verk. 975 40766
E-post:  richard.oberste@seiersborg.vgs.no

Øyvind Bruun Edvardsen

Faglærer service og samferdsel

Tlf.: kontor 975 40744
Mobil: team 477 15919
Send e-post »

Øyvind Bruun Edvardsen

Øyvind Bruun Edvardsen

Avdeling:  Faglærer service og samferdsel
Telefon:  kontor 975 40744
Mobil:  team 477 15919
E-post:  oyvind.edvardsen@seiersborg.vgs.no

Anette Mortensen

Teamkoordinator/faglærer fellesfag

Tlf.: kontor 975 53585
Send e-post »

Anette Mortensen

Anette Mortensen

Avdeling:  Teamkoordinator/faglærer fellesfag
Telefon:  kontor 975 53585
E-post:  anette.mortensen@seiersborg.vgs.no

Per Håkon Sandli

Miljøarbeider teknikk og industriell produksjon

Tlf.: kontor 975 58806 - verk. 975 40766

Per Håkon Sandli

Per Håkon Sandli

Avdeling:  Miljøarbeider teknikk og industriell produksjon
Telefon:  kontor 975 58806 - verk. 975 40766

Ann-Elisabeth Førde

Faglærer fellesfag

Tlf.: kontor 975 53585
Send e-post »

Ann-Elisabeth Førde

Ann-Elisabeth Førde

Avdeling:  Faglærer fellesfag
Telefon:  kontor 975 53585
E-post:  annelisabeth.forde@seiersborg.vgs.no

Siv Eike

Faglærer service og samferdsel

Tlf.: 975 40744
Mobil: team 477 15919
Send e-post »

Siv Eike

Siv Eike

Avdeling:  Faglærer service og samferdsel
Telefon:  975 40744
Mobil:  team 477 15919
E-post:  siv.eike@seiersborg.vgs.no

Berwin Majeed

Servicepersonalet

Tlf.: 69354700
Send e-post »

Berwin Majeed

Berwin Majeed

Avdeling:  Servicepersonalet
Telefon:  69354700
E-post:  berwin.majeed@seiersborg.vgs.no

Elin Agasøster

Programfaglærer helse og oppvekst

Tlf.: 902 58371
Send e-post »

Elin Agasøster

Elin Agasøster

Avdeling:  Programfaglærer helse og oppvekst
Telefon:  902 58371
E-post:  elin.agasoster@seiersborg.vgs.no

Cato Lian

Miljøarbeider service og samferdsel

Tlf.: kontor 975 40744
Mobil: team 477 15919
Send e-post »

Cato Lian

Cato Lian

Avdeling:  Miljøarbeider service og samferdsel
Telefon:  kontor 975 40744
Mobil:  team 477 15919
E-post:  cato.lian@seiersborg.vgs.no

Lars Godman

Teamkoordinator - programfaglærer service og samferdsel

Tlf.: kontor 975 40744
Mobil: team 477 15919
Send e-post »

Lars Godman

Lars Godman

Avdeling:  Teamkoordinator - programfaglærer service og samferdsel
Telefon:  kontor 975 40744
Mobil:  team 477 15919
E-post:  lars.godman@seiersborg.vgs.no

Eivind Moe

Programfaglærer Teknikk og industriell produksjon

Tlf.: Tlf.: kontor 975 58806 - verk. 975 40766
Send e-post »

Eivind Moe


Avdeling:  Programfaglærer Teknikk og industriell produksjon
Telefon:  Tlf.: kontor 975 58806 - verk. 975 40766
E-post:  eivind.moe@seiersborg.vgs.no

Erik Lunde

Teamkoordinator og programfaglærer teknikk og industriell produksjon

Tlf.: kontor 975 58806 - verk. 975 40766
Send e-post »

Erik Lunde

Erik Lunde

Avdeling:  Teamkoordinator og programfaglærer teknikk og industriell produksjon
Telefon:  kontor 975 58806 - verk. 975 40766
E-post:  erik.lunde@seiersborg.vgs.no

Heidi Wold Johansen

Teamkoordinator - programfaglærer helse og oppvekst

Mobil: team 902 58 371
Send e-post »

Heidi Wold Johansen

Heidi Wold Johansen

Avdeling:  Teamkoordinator - programfaglærer helse og oppvekst
Mobil:  team 902 58 371
E-post:  heidi.johansen@seiersborg.vgs.no

Wenche Syversen

Servicepersonalet

Tlf.: 69 35 47 00
Send e-post »

Wenche Syversen

Wenche Syversen

Avdeling:  Servicepersonalet
Telefon:  69 35 47 00
E-post:  wenche.syversen@seiersborg.vgs.no

Synnøve Johnsen

miljøarbeider helse og oppvekst

Tlf.: kontor 948 40903
Mobil: Team 902 57852
Send e-post »

Synnøve Johnsen

Synnøve Johnsen

Avdeling:  miljøarbeider helse og oppvekst
Telefon:  kontor 948 40903
Mobil:  Team 902 57852
E-post:  synnove.johnsen@seiersborg.vgs.no

Kjersti Emilie Lykken

Programfaglærer helse og oppvekst

Tlf.: kontor 948 40903
Send e-post »

Kjersti Emilie Lykken

Kjersti Emilie Lykken

Avdeling:  Programfaglærer helse og oppvekst
Telefon:  kontor 948 40903
E-post:  kjersti.lykken@seiersborg.vgs.no

Elisabeth Sigdestad

Teamkoordinator - programfaglærer helse og oppvekst

Tlf.: kontor 948 40903
Mobil: team 902 57 852
Send e-post »

Elisabeth Sigdestad

Elisabeth Sigdestad

Avdeling:  Teamkoordinator - programfaglærer helse og oppvekst
Telefon:  kontor 948 40903
Mobil:  team 902 57 852
E-post:  elisabeth.sigdestad@seiersborg.vgs.no

Monica Nordheim

Faglærer fellesfag

Tlf.: kontor 975 53585
Send e-post »

Monica Nordheim

Monica Nordheim

Avdeling:  Faglærer fellesfag
Telefon:  kontor 975 53585
E-post:  monica.nordheim@seiersborg.vgs.no

Jo Inge Meisingset

Faglærer helse og oppvekst

Tlf.: kontor: 948 40903
Mobil: team: 90257852
Send e-post »

Jo Inge Meisingset

Jo Inge Meisingset

Avdeling:  Faglærer helse og oppvekst
Telefon:  kontor: 948 40903
Mobil:  team: 90257852
E-post:  jo.meisingset@seiersborg.vgs.no
 
Syzweb publiseringsløsning levert av Markedspartner