Trygghet og trivsel er viktig for læring!

 

Harald Becken

Rektor

Mobil: +47 95 10 22 19

harald.becken@seiersborg.vgs.no

Espen Lofstad Andersen

Assisterende rektor

Mobil: +47 97 01 71 49

espen.andersen@seiersborg.vgs.no

Øystein M. Andersen

Leder for elevtjenesten

Mobil: +47 41 67 03 03

oystein.andersen@seiersborg.vgs.no

Siri K. Jørgensen

Kontor

Mobil: +47 69 35 47 00

siri.jorgensen@seiersborg.vgs.no

Gunn Marie Lebesby

Programfaglærer helse og oppvekst

Mobil kontor: +47 90 25 83 71

gunn.lebesby@seiersborg.vgs.no

Liv Kjærnes

Miljøarbeider helse og oppvekst

Mobil kontor: +47 94 84 09 03
Mobil: +47 90 25 78 52

liv.kjernes@seiersborg.vgs.no

Nann Karin Solvang

Programfaglærer helse og oppvekst

Mobil: +47 90 25 83 71

nann.karin.solvang@seiersborg.vgs.no

Anette Mortensen

Teamkoordinator/faglærer fellesfag

Mobil kontor: +47 97 55 35 85

anette.mortensen@seiersborg.vgs.no

Siv Eike

Faglærer service og samferdsel

Mobil: +47 97 54 07 44
Mobil team: +47 71 59 19

siv.eike@seiersborg.vgs.no

Freddy Veflen Andersen

Miljøarbeider team service og samferdsel

Mobil kontor: +47 97 54 07 44
Mobil team: +47 47 71 59 19

freddyandersen@seiersborg.vgs.no

Erik Lunde

Teamkoordinator og programfaglærer teknikk og industriell produksjon

Tlf. kontor: +47 97 55 88 06
Mobil verksted: +47 97 54 07 66

erik.lunde@seiersborg.vgs.no

Wenche Syversen

Servicepersonalet

Telefon: +47 69 35 47 00

wenche.syversen@seiersborg.vgs.no

Elisabeth Sigdestad

Teamkoordinator – programfaglærer helse og oppvekst

Mobil kontor: +47 94 84 09 03
Mobil team: +47 90 25 78 52

elisabeth.sigdestad@seiersborg.vgs.no

Tone Beate Meyer

Programfaglærer helse og oppvekst/fellesfaglærer

Mobil kontor: +47 90 25 83 71

tebemeye@seiersborg.vgs.no

Mari Grundvig

Rådgiver programområdene vg1 helse og oppvekst og Teknikk og industriell produksjon

Mobil: +47 95 17 87 01

mari.grundvig@seiersborg.vgs.no

Kristian Risan

Teamkoordinator service og samferdsel

Mobil kontor: +47 97 54 07 44
Mobil team: + 47 47 71 59 19

kristian.risan@seiersborg.vgs.no

Merethe Eriksen

Miljøarbeider service og samferdsel

Mobil: +47 97 54 07 44

merethe.eriksen@seiersborg.vgs.no

Mikael Kristiansen

Miljøarbeider teknikk og industriell produksjon

Mobil kontor: +47 97 55 88 06
Mobil verksted: +47 97 54 07 66

mikael.kristiansen@seiersborg.vgs.no

Richard Oberste

Programfaglærer Teknikk og industriell produksjon

Mobil kontor: +47 97 55 88 06
Mobil verksted: +47 97 54 07 66

richard.oberste@seiersborg.vgs.no

Per Håkon Sandli

Miljøarbeider teknikk og industriell produksjon

Mobil kontor: +47 97 55 88 06
Mobil verksted: +47 97 54 07 66

Berwin Majeed

Servicepersonalet

Telefon: +47 69 35 47 00

berwin.majeed@seiersborg.vgs.no

Lars Godman

Teamkoordinator – programfaglærer service og samferdsel

Tlf. kontor: +47 97 54 07 44
Mobil team: +47 97 54 07 44

lars.godman@seiersborg.vgs.no

Heidi Wold Johansen

Inspektør – programfaglærer helse og oppvekst

Mobil team: +47 90 25 83 71

heidi.johansen@seiersborg.vgs.no

Synnøve Johnsen

Miljøarbeider helse og oppvekst

Tlf.kontor: +47 94 84 09 03
Mobil team: +47 90 25 78 52

synnove.johnsen@seiersborg.vgs.no

Jo Inge Meisingset

Faglærer helse og oppvekst

Mobil kontor: +47 94 84 09 03
Mobil team: +47 90 25 78 52

jo.meisingset@seiersborg.vgs.no

Siv Karstensen

Rådgiver vg2 Helse og oppvekst og service og samferdsel, programfaglærer service og samferdsel

Mobil kontor: +47 97 54 07 44
Mobil team: + 47 94 81 51 61

siv.karstensen@seiersborg.vgs.no

Lill Jeaneth Roos

Miljøarbeider helse og oppvekst

Mobil: +47 90 25 83 71

lill.roos@seiersborg.vgs.no

Lilly Berg

Miljøarbeider helse og oppvekst

Mobil kontor: +47 94 84 09 03
Mobil team: +47 90 25 78 52

lilly.berg@seiersborg.vgs.no

Marit Hofstad

Programfaglærer helse og oppvekst

Mobil kontor: +47 94 84 09 03
Mobil team: +47 90 25 78 52

marit.hofstad@seiersborg.vgs.no

Øyvind Bruun Edvardsen

Faglærer service og samferdsel

Mobil kontor: +47 97 54 07 44
Mobil team: 47 71 59 19

oyvind.edvardsen@seiersborg.vgs.no

Ann-Elisabeth Førde

Faglærer fellesfag

Mobil kontor: +47 97 55 35 85

annelisabeth.forde@seiersborg.vgs.no

Lill Christin Halvorsen

Programfaglærer service og samferdsel/fellesfaglærer

Tlf. kontor: +47 97 54 07 44
Mobil team: +47 47 71 59 19

lill.c.halvorsen@seiersborg.vgs.no

Geir Lie Aslesen

Miljøarbeider team teknikk og industriell produksjon

Tlf.kontor: +47 97 55 88 06
Mobil team: +47 97 54 07 66

geir.aslesen@seiersborg.vgs.no

Kjersti Emilie Lykken

Programfaglærer helse og oppvekst

Tlf. kontor: +47 94 84 09 03

kjersti.lykken@seiersborg.vgs.no

Monica Nordheim

Faglærer fellesfag

Tlf. kontor: +47 97 55 35 85

monica.nordheim@seiersborg.vgs.no