Møt våre ansatte

Våre ansatte representerer en bred kompetanse innen karrièreveiledning, kartlegging og opplæring i basisferdigheter, tilrettelegging og muligheter hos arbeidsgiver.
Vi har svært god kjennskap til arbeidsmarkedet i Nedre Glomma regionen, og har mange gode samarbeidspartnere i næringslivet.
 
Atle Engsmyr
Virksomhetsleder
Mobil: 92 61 65 38
atle.engsmyr@blaakors.no

Avdeling Fredrikstad

Øyvind Wevling
Avdelingsleder
Mobil:47 66 24 08
oyvind.wevling@blaakors.no
Bente Myhre
Jobbkonsulent
Mobil: 46 88 35 24
bente.myhre@blaakors.no
Synne Putri Solstad
Jobbkonsulent
Mobil: 90 12 01 40
synne.solstad@blaakors.no

Malin Titterud Rovde
Jobbkonsulent
Mobil: 91 61 59 38
malin.rovde@blaakors.no
Bente Nygård
Jobbkonsulent
Mobil: 90 36 12 53
bente.nygard@blaakors.no

Monica Myrene
Jobbkonsulent
Mobil: 90 74 12 28
monica.myrene@blaakors.no
Trine von Storm
Jobbkonsulent
Mobil: 45 34 37 83
trine.storm@blaakors.no
Monika Iren Songedal - i permisjon til sept 2024
Jobbkonsulent
Mobil: 90 75 22 32
monika.songedal@blaakors.no
Stian G. Bjerkebakke-Westin
Jobbkonsulent
Mobil: 47 71 58 41
stian.bjerkebakke-westin@blaakors.no
Sabine Larrieu-Hellestad
Jobbkonsulent
Mobil: 46 85 13 02
sabine.larrieu-hellestad@blaakors.no

Thomas Skjærli
Jobbkonsulent
Mobil: 45 34 39 01
thomas.skjarli@blaakors.no


 

Avdeling Sarpsborg


Elin Marie Lilholt
Avdelingsleder
Mobil: 94 05 50 44
elin.lilholt@blaakors.no
Cecilie Dahle Lindh
Jobbkonsulent
Mobil: 46 94 38 22
cecilie.lindh@blaakors.no
Alexander Skammelsrud
Jobbkonsulent
Mobil: 90 47 94 55
alexander.skammelsrud@blaakors.no

Lars Fr. Gundersen
Jobbkonsulent
Mobil: 90 83 84 49
lars.gundersen@blaakors.no
Ida Marie Wernersen
Jobbkonsulent
Mobil: 90 71 36 60
ida.wernersen@blaakors.no
Sylwia Gundersen
Jobbkonsulent
Mobil: 453 12 371
sylwia.gundersen@blaakors.no

Frida Kjuus Christiansen
Jobbkonsulent
Mobil: 91 61 53 79
frida.christiansen@blaakors.no

Svein Olav Hansen
Jobbkonsulent
Mobil: 95 18 13 37
svein.o.hansen@blaakors.no
Tuija Almqvist
Jobbkonsulent
Mobil: 90 22 10 49
tuija.almqvist@blaakors.no

Edi Kurjakovic
Jobbkonsulent
Mobil: 94 88 38 75
edi.kurjakovic@blaakors.no
Kaia Therese Krabberød
Jobbkonsulent
Mobil: 91 61 69 47
kaia.krabberod@blaakors.no
Selma Therese Huth
Jobbkonsulent
Mobil: 95 44 18 27
selma.therese.huth@blaakors.no

Kelsey Hood
Jobbkonsulent
Mobil: 47 76 91 24
kelsey.hood@blaakors.no
 
 

Tante Blå Gjenbruk

Hanne Dahlin
Arbeidsveileder
Mobil: 46 91 54 04
hanne.dahlin@blaakors.no
Ronny Lorentzen
Arbeidsveileder
Mobil: 46 91 54 04
ronny.lorentzen@blaakors.no
 

SuveRent Vaskeri og transport avd.

Ingebjørg Madshaven
Arbeidsveileder
Telefon: 69 30 18 26
ingebjorg.madshaven@blaakors.no
Lene Westlund
Arbeidsveileder
Telefon: 69 30 18 26
lene.westlund@blaakors.no