Våre ansatte representerer en bred kompetanse innen karrièreveiledning, kartlegging og opplæring i basisferdigheter, tilrettelegging og muligheter hos arbeidsgiver. Vi har svært god kjennskap til arbeidsmarkedet i Nedre Glomma regionen, og har mange gode samarbeidspartnere i næringslivet.

 

Jobbkonsulentene Fredrikstad og Sarpsborg

Atle Engsmyr

Virksomhetsleder

Mobil: +47 92 61 65 38

atle.engsmyr@jobbkonsulentene.no

Kaia Therese Krabberød

Jobbkonsulent

Mobil: +47 91 61 69 47

kaia.krabberod@jobbkonsulentene.no

Ida Marie Wernersen

Jobbkonsulent

I permisjon

ida.marie.wernersen@jobbkonsulentene.no

Malin Titterud Rovde

Jobbkonsulent

Mobil: +47 91 61 59 38

malin.titterud.rovde@jobbkonsulentene.no

Alexander Skammelsrud

Jobbkonsulent

Mobil: +47 90 47 94 55

alexander.skammelsrud@jobbkonsulentene.no

Regina Marberg

Metodeveileder

Mobil: +47 91 38 43 56

regina.marberg@jobbkonsulentene.no

Bente Myhre

Jobbkonsulent

Mobil: +47 46 88 35 24

bente.myhre@jobbkonsulentene.no

Monica Myrene

Jobbkonsulent

Mobil: +47 90 74 12 28

monica.myrene@jobbkonsulentene.no

Runar Husengen

Jobbkonsulent

Mobil: +47 90 83 80 46

runar.husengen@jobbkonsulentene.no

Sabine Larrieu-Hellestad

Jobbkonsulent

Mobil: +47 46 85 13 02

sabine.larrieu-hellestad@jobbkonsulentene.no

Bente Nygård

Jobbkonsulent

Mobil: +47 90 36 12 53

bente.nygard@jobbkonsulentene.no

Øyvind Wevling

Avdelingsleder

Mobil: +47 47 66 24 08

oyvind.wevling@jobbkonsulentene.no

Cecilie Dahle Lindh

Jobbkonsulent

Mobil: +47 46 94 38 22

cecilie.dahle.lindh@jobbkonsulentene.no

Monika Iren Songedal

Jobbkonsulent

Mobil: +47 90 75 22 32

monika.iren.songedal@jobbkonsulentene.no

Lars Fr. Gundersen

Jobbkonsulent

Mobil: +47 90 83 84 49

lars.fr.gundersen@jobbkonsulentene.no

Hauk Knudsen Lille-Schulstad

Jobbkonsulent

Mobil: +47 90 75 37 64

hauk.knudsen.lille-schulstad@jobbkonsulentene.no

Edi Kurjakovic

Metodeveileder

Mobil: +47 94 88 38 75

edi.kurjakovic@jobbkonsulentene.no

Inger Johanne Jensen

Jobbkonsulent

Mobil: +47 95 44 18 27

ingerjohanne.jensen@jobbkonsulentene.no

Svein Olav Hansen

Jobbkonsulent

Mobil: +47 95 18 13 37

svein.o.hansen@jobbkonsulentene.no

Elin Marie Lilholt

Avdelingsleder

Mobil: +47 94 05 50 44

elin.marie.lilholt@jobbkonsulentene.no

Sylwia Gundersen

Jobbkonsulent

sylwia.gundersen@jobbkonsulentene.no

Synne Putri Solstad

Jobbkonsulent

Mobil: +47 90 12 01 40

synne.putri.solstad@jobbkonsulentene.no

Frida Kjuus Christiansen

Jobbkonsulent

I permisjon t.o.m 26. mai 2022

Mobil: +47 916 15 379

frida.kjuus.christiansen@jobbkonsulentene.no

Tuija Almqvist

Jobbkonsulent

Mobil: +47 90 22 10 49

tuija.almqvist@jobbkonsulentene.no

Tante Blå Gjenbruk

Hanne Dahlin

Arbeidsveileder

Mobil: +47 46 91 54 04

hanne.dahlin@jobbkonsulentene.no

Ronny Lorentzen

Arbeidsveileder

Mobil: +47 46 91 54 04

ronny.lorentzen@jobbkonsulentene.no

 

SuveRent Vaskeri og transport avd.

Ingebjørg Madshaven

Arbeidsveileder

Telefon: +47 69 30 18 26

ingebjorg.madshaven@jobbkonsulentene.no

Lene Westlund

Arbeidsveileder

Telefon: +47 69 30 18 26

lene.westlund@jobbkonsulentene.no